مشت های گره کرده نکونام و اعتراض کادر فنی حریف

مشت های گره کرده نکونام و اعتراض کادر فنی حریف

به گزارش خبرگزاری ووکس؛ دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و شمس آذر قزوین در هفته بیست و چهارم لیگ برتر از ساعت 18 امروز جمعه در ورزشگاه آزادی تهران آغا شد که نیمه اول این دیدار با برتری 3 بر 2 آبی پوشان به پایان رسید. مهرداد محمدی (20 و 51 پنالتی) و محمدحسین مرادمند (77) برای استقلال و فراز امامعلی (83) و مجتبی فخریان (85) برای شمس آذر گل زدند.

به نقل از ووکس اتفاقات بعد از این دیدار را می خوانید:

* جواد نکونام پس از برد مقابل شمس آذر مشت های خود را گره کرده و به سمت هواداران رفت. هواداران استقلال در پایان بازی سرود قهرمانی سر دادند. بازیکنان استقلال به سمت هواداران رفته و به ابراز احساسات آنها پاسخ گفتند.

* بازیکنانش شمس آذر که در دقایق پایانی دو گل به ثمر رسانده بودند و امید داشتند بتوانند بازی را به تساوی بکشانند پس از شکست برابر استقلال روی زمین افتادند دقیقی به سمت آنها رفت و آنها را از روی زمین بلند کرد.

* هواداران استقلال که از این پیروزی به شدت خوشحال بودند ورزشگاه را ترک نمی کرده و تیم محبوب شان را تشویق می کردند.

* کادر فنی شمس آذر هم به سمت داور رفت و نسبت به قضاوت او اعتراض داشتند.

* سیدحسین حسینی، مهرداد محمدی و جواد نکونام بیشتر از سایرین مورد تشویق قرار گرفتند.

* هواداران استقلال هم از نکونام خواستند که در دیدارهای آینده هم با پیروزی زمین را ترک کند.

* با اینکه چند دقیقه ای از شکست شمس آذر گذشته بود بازیکنان این تیم به سمت رختکن نمی رفتند و در گوشه ای از زمین نشسته بودند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشت های گره کرده نکونام و اعتراض کادر فنی حریف" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشت های گره کرده نکونام و اعتراض کادر فنی حریف"، کلیک کنید.