مصرف گاز در کانال 600 میلیون مترمکعب/ تهران، خراسان رضوی و اصفهان بیشترین مصرف گاز را دارند

مصرف گاز در کانال 600 میلیون مترمکعب/ تهران، خراسان رضوی و اصفهان بیشترین مصرف گاز را دارند

رییس مرکز راهبری گاز کشور گفت: مصرف گاز در بخش های خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده در 24 ساعت گذشته، به 612 میلیون متر مکعب رسید.

به گزارش ووکس، غلامرضا کوشکی در گفت وگویی تلویزیونی با اشاره به تولید روزانه بیش از 851 میلیون متر مکعب گاز در کشور اظهار کرد: در این هفته به طور میانگین، مصرف گاز در بخش های خانگی و تجاری به حدود 635 میلیون مترمکعب رسید که بیشترین حجم مصرف در روز یکشنبه با 650 میلیون مترمکعب ثبت شد.

وی افزود: از روز سه شنبه (17 بهمن ماه) با افزایش تدریجی دما، مقدار مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری روند کاهشی به خود گرفته و به حدود 612 میلیون متر مکعب رسید.

رییس مرکز راهبری گاز کشور بیان کرد: هم اکنون برای تامین پایدار مصرف بخش خانگی، سهمیه دیگر بخش ها از جمله صنایع و نیروگاه با محدودیت روبه رو شده است.

کوشکی گفت: طی 24 ساعت گذشته (سه شنبه، 17 بهمن ماه)  استان های تهران، خراسان رضوی و اصفهان بیشترین مصرف گاز را داشتند، همچنین تهران و البرز یک پنجم مصرف گاز بخش خانگی را به خود اختصاص دادند.

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مصرف گاز در کانال 600 میلیون مترمکعب/ تهران، خراسان رضوی و اصفهان بیشترین مصرف گاز را دارند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مصرف گاز در کانال 600 میلیون مترمکعب/ تهران، خراسان رضوی و اصفهان بیشترین مصرف گاز را دارند"، کلیک کنید.