هرکس پایش را از گلیمش درازتر کند، پاهایش را قطع خواهیم کرد

سردار شکارچی:

هرکس پایش را از گلیمش درازتر کند، پاهایش را قطع خواهیم کرد

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در واکنش به حمایت برخی از سران کشور های غربی از رژیم صهیونیستی گفت: هرکس پایش را از گلیمش درازتر کند، پاهایش را قطع خواهیم کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ووکس، سردار ابوالفضل شکارچی، سخنگوی ارشد نیرو های مسلح در واکنش به حمایت برخی از سران کشور های غربی از رژیم صهیونیستی اظهار کرد: به سران کشور های آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان یادآوری می کنیم دست از حمایت رژیم رو به زوال اسراییل شرور، قانون شکن، تروریست و کودک کش بردارید شما خوب می دانید جمهوری اسلامی ایران ثابت کرده است جنگ طلب نبوده و به دنبال گسترش جنگ نیز نیست.

وی افزود: اما اگر هرکس از جمله شما و آن رژیم مستاصل و درمانده، پایش را از گلیمش درازتر کند پاهایش را قدرتمندتر از پاسخ قبلی به اسراییل متجاوز و شرور، قطع خواهیم کرد.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح عنوان کرد: چنانچه گوشه ای از این قدرت الهی دلاور مردان ایران اسلامی و قدرتمند را در عملیات وعده صادق به شما نشان دادیم و با غرش موشک ها و پهپاد های دشمن شکن از سامانه های پیشرفته راداری و دفاع هوایی شما و از گنبد به اصطلاح آهنین اهدایی تان به صهیونیست ها عبورکردیم و قلعه های نظامی آن رژیم جعلی و جنایتکار را شخم زدیم؛ توصیه می کنیم به جای محکومیت اقدام مشروع و قانونی ایران اسلامی، عاقل باشید و از رژیم نامشروع، احمق و تروریست و در باتلاق فرو رفته صهیونیستی حمایت نکرده وخود را به تنور آتش سوزان نیفکنید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هرکس پایش را از گلیمش درازتر کند، پاهایش را قطع خواهیم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هرکس پایش را از گلیمش درازتر کند، پاهایش را قطع خواهیم کرد"، کلیک کنید.