هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها

هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها

به گزارش ووکس، مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی از بازگشت باد و باران به پایتخت خبر داد و از مردم در تهران خواست که از فردا تا پایان هفته ضمن عدم صعود به ارتفاعات از حصور در کنار رودها و مسیل ها پرهیز کنند.

ووکس در خبری نوشت: حامد یزدی ووکس با اشاره به صدور هشدار زرد سازمان هواشناسی مبنی بر فعالیت سامانه بارشی و وزش باد شدید از فردا یکشنبه 23 اردیبهشت ماه تا روز جمعه 28 اردیبهشت ماه گفت: فعالیت متناوب سامانه بارشی و ناپایداری های محلی از ظهر فردا آغاز شده و تا پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. همچنین بر اساس هشدار هواشناسی، مناطق شمالی و غربی به ویژه ارتفاعات استان تهران، مناطق اثر این سامانه خواهند بود.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در خصوص تردد خودروها به ویژه در مسیرهای کوهستانی هشدار داد و گفت: لازم است که کوهنوردان از صعود به ارتفاعات بالادست خودداری کنند و مردم عزیز نیز از توقف در بستر مسیل ها و حاشیه رودخانه ها بپرهیزند.

وی بر ضرورت پاکسازی دهانه پل ها و لایروبی کانال ها و نهرها تاکید کرد و گفت: توصیه ها و هشدارهای لازم در این خصوص به دستگاه های مسیول نیز اعلام شده و آنان در حالت آماده باش قرار دارند.

یزدی ووکس با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید تا خیلی شدید از ظهر یک شنبه تا پایان روز جمعه 28 اردیبهشت ماه نیز گفت: این مخاطره در همه مناطق استان به ویژه نیمه جنوبی و غربی و ارتفاعات استان مورد انتظار است و در این خصوص احتمال کاهش کیفیت هوا و خطر شکستن درختان کهنسال و آسیب به نهال ها وجود دارد و توصیه اکید مدیریت بحران اتخاذ تمیهیدات لازم در این زمینه است. پرهیز از قرار گرفتن در لبه پرتگاه ها و ارتفاعات، خودداری از قرار گرفتن در مجاورت درختان کنهسال، ساختمان های فرسوده و تابلوهای تبلیغاتی از جمله هشدارهایی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در رابطه با احتیاط در فعالیت های عمرانی و عدم تردد در کنار سازه های نیمه کاره نیز هشدار داد و بیان کرد: ذینفعان از استحکام سازه های موقت و سست، مانند داربست ها و تابلوهای تبلیغاتی مطمین شده و افراد از پرواز گلایدر و هواپیماهای سبک بپرهیزند.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار مدیریت بحران به تهرانی ها"، کلیک کنید.