هوای سرد در تهران تا فردا ادامه دارد – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

هوای سرد در تهران تا فردا ادامه دارد - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ووکس، اداره کل هواشناسی کشور تهران اعلام کرد: وضعیت جوی استان تهران از امروز تا یکشنبه (14 و 15 بهمن ماه) صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات وزش باد، در نواحی جنوبی غربی و ارتفاعات گاهی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید است. همچنین طی این مدت در دامنه ها و ارتفاعات شمالی گاهی مه رقیق و بارش پراکنده مورد انتظار است.

برای دوشنبه و سه شنبه (16و 17 بهمن ماه) با گذر موج ضعیفی از استان آسمانی نیمه ابری تا ابری، وزش باد شدید تا خیلی شدید در نواحی جنوبی غربی و ارتفاعات و در بعضی ساعات بارش برف و باران در پاره ای نقاط به ویژه نواحی شمال غربی و شمالی پیش بینی می شود.

توده هوای سرد تا فردا روی استان تهران ماندگار است. همچنین از روز دوشنبه (16 بهمن ماه) نیز روند تدریجی افزایش نسبی دما به ویژه در نیمه جنوبی استان مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، توچال با کمینه دمای 18- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران یکشنبه (15 بهمن ماه) صاف در بعدازظهر افزایش باد با حداقل دمای 2 و حداکثر دمای 8 درجه سانتیگراد و طی دوشنبه (16 بهمن ماه) قسمتی ابری از بعدازظهر نیمه ابری و افزایش باد گاهی بارش پراکنده با حداقل دمای 4و حداکثر دمای 10 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

طی 24 ساعت گذشته ایستگاه های شمیرانات – اقدسیه 7.2 میلیمتر، شهریار 5.2 میلیمتر، شرق تهران 5 میلیمتر، میگون و ورامین 4.2 میلیمتر، لواسان 3.9 میلیمتر، پردیس 3.8 میلیمتر، آبعلی 3.7 میلیمتر، فرودگاه ووکس آباد و ژیوفیزیک تهران 1.8 میلیمتر، فرودگاه امام خمینی و فیروزکوه 1.4 میلیمتر بارش دریافت کردند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هوای سرد در تهران تا فردا ادامه دارد – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هوای سرد در تهران تا فردا ادامه دارد – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.