هیچ نیاز مالی نداشتم و فقط برای انتقام از زن سابقم اموالش را دزدیدم

هیچ نیاز مالی نداشتم و فقط برای انتقام از زن سابقم اموالش را دزدیدم

آفتاب نیوز :

زن جوان در تحقیقات گفت: به همراه یکی از دوستانم گالری تابلوفرش دارم اما به خاطر مسافرتی که پیش رو داشتم، تصمیم گرفتم 12 تابلوفرش دستباف گرانقیمت را به خانه ام بیاورم. از سفر ترکیه که برگشتم، با خانه ای بهم ریخته مواجه شدم. گاوصندوق خانه ام که حدود 4 میلیارد تومان دلار و سکه داخلش بود به سرقت رفته بود. 12 تابلو فرش نفیس نیز به همراه دسته چکم را دزدیده بودند.

به دنبال این تماس، تیمی از کارآگاهان پلیس راهی محل سرقت شدند. نخستین موضوعی که نظر ماموران را به خود جلب کرد، در ورودی خانه بود که بدون هیچ تخریبی باز شده بود و این مساله نشان می داد که سارق با کلید وارد شده است. در تحقیقات اولیه مشخص شد که دوربین های مداربسته اطراف محل سرقت به خاطر مشکل فنی هیچ تصویری ثبت نکرده بود.

خرید با چک های برگشتی
در حالی که تحقیقات برای رازگشایی از این سرقت ادامه داشت، زن جوان، بار دیگر به پلیس مراجعه کرد و گفت: بعد از سرقت دسته چک من سارق تمام 25 برگه دسته چک را خرج کرده است. چک هایی که برای خرید موادغذایی، پوشاک و لوازم التحریر و… خرج شده است. در یکی از موارد سارق 50 پرس غذا خریداری کرده بود و در ازای آن یکی از برگه های چک مرا داده بود. حالا از من به خاطر چک های بلامحل و نبود موجودی حساب شکایت شده است.

کارآگاهان به سراغ مراکز خرید و رستوران هایی رفتند که سارق از آنها خرید کرده بود. دوربین های مداربسته محل ها مورد بازبینی قرار گرفت و تصاویر سارق به دست آمد. گرچه سارق هنگام خرید از ماسک و کلاه استفاده کرده بود اما زمانی که تصاویر به دست آمده به شاکی نشان داده شد، او هویت سارق را شناسایی کرد.
زن جوان گفت: باورم نمی شود، این مرد همسر سابقم است و فکر کرده اگر صورتش را بپوشاند نمی توانم او را شناسایی کنم.با شناسایی هویت متهم به دستور بازپرس مصطفی تقی زاده وی بازداشت شد و در حالی به سرقت اعتراف کرد که انگیزه اش را انتقامگیری از همسر سابقش عنوان کرده است. به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت متهم جوان در اختیار کارآگاهان پلیس قرار داده شد.

گفت وگو با متهم

چه شد که تصمیم به سرقت گرفتی؟
من و همسرم زندگی خوبی داشتیم اما وقتی همسرم وضع مالی اش خوب شد از من طلاق گرفت. او را خیلی دوست داشتم و طلاقش ضربه بدی به من زد به همین دلیل به فکر انتقام از او افتادم. همسرم عاشق دلارها و سکه هایش بود. او تمام زندگی اش را وقف تابلوفرش هایش کرده بود. می دانستم سرقت این وسایل ضربه بزرگی به او وارد می کند.
چه شد که چک های او را خرج کردی؟
من نیاز مالی ندارم با چک هایش وسایل خریدم و به نیازمندان و ایتام دادم. تابلوفرش ها و طلاها هنوز در خانه ام است اما دلارها را فروختم و برای کارتن خواب ها لباس گرم و پتو خریداری کردم.
کلید خانه را داشتی؟
می دانستم همسرم همیشه کلیدهایش را داخل خودرواش می گذارد. یک روز مقابل محل کارش کشیک دادم و با شکستن شیشه خودرو، کلیدها را سرقت کردم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هیچ نیاز مالی نداشتم و فقط برای انتقام از زن سابقم اموالش را دزدیدم" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هیچ نیاز مالی نداشتم و فقط برای انتقام از زن سابقم اموالش را دزدیدم"، کلیک کنید.