واکسیناسیون 26 هزار راس دام سبک و سنگین در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری

واکسیناسیون 26 هزار راس دام سبک و سنگین در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری

مسیول بسیج دانشجویی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد از واکسیناسیون 26 هزار راس دام سبک و سنگین در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری خبر داد.

محمدامین دهقانی مسیول بسیج دانشجویی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ووکس از واکسیناسیون 26 هزار راس دام سبک و سنگین مناطق محروم استان چهارمحال و بختیاری در اردوی جهادی جهادگران این واحد دانشگاهی خبر داد و اظهار کرد: این واکسیناسیون  توسط 20 دانشجوی بسیجی دکترای دامپزشکی واحد شهرکرد به مدت چهار روز در مناطق محروم و صعب العبور اوره و بارز شهرستان لردگان از توابع این استان چهارمحال و بختیاری انجام شد.

وی واکسیناسیون، انگل تراپی، معاینه و درمان و آموزش عشایر را از مهم ترین اهداف این اردوی جهادی عنوان کرد و افزود: بیماری های انگلی، انتروتوکسمی وآگالاکسی ازجمله بیماری های رایج در منطقه اوره و بارز بودند که با تلاش جهادگران وضعیت دام های منطقه بهبود یافت.

واکسیناسیون 26 هزار راس دام سبک و سنگین در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری

مسیول بسیج دانشجویی دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: گروه جهادی حضرت ولی عصر (عج) بسیج دانشجویی دامپزشکی این واحد دانشگاهی با همکاری بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، بسیج سازندگی استان، واحد شهرکرد، بسیج دانشجویی، اداره کل دامپزشکی استان و شبکه دامپزشکی لردگان و با همراهی محسن جعفریان دهکردی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد موفق به برگزاری این اردوی جهادی شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکسیناسیون 26 هزار راس دام سبک و سنگین در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکسیناسیون 26 هزار راس دام سبک و سنگین در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری"، کلیک کنید.