وزیر امور خارجه: آماده همکاری با فعالان حوزه کتاب هستیم

وزیر امور خارجه: آماده همکاری با فعالان حوزه کتاب هستیم

امیرعبداللهیان تاکید کرد که وزارتخانه متبوعتش در راستای تعمیق و بسط دیپلماسی عمومی و فرهنگی ایران آماده همکاری با فعالان حوزه کتاب و نهاد های ذی ربط است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ووکس، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در شبکه ایکس در مورد بازدید از سی وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نوشت: وزارت امور خارجه در راستای تعمیق و بسط دیپلماسی عمومی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران آماده همکاری گسترده با فعالان حوزه کتاب و نهاد های ذی ربط است.

 وی در پیام خود آورده است: امروز فرصت مغتنمی حاصل شد که از سی وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کنم. استقبال نیکو از کتاب و گرایش عمیق به خواندن نزد ایرانیان، مایه مباهات و نویدبخش ایرانی آگاه تر و آبادتر است که همان تحقق عینی شعار این دوره از نمایشگاه «بخوانیم و بسازیم» است.

امیرعبداللهیان نوشت: در بازدید از غرفه های مختلف با فعالان حوزه کتاب و نشر کشورمان و شرکت کنندگان خارجی تبادل نظر داشتم و در جریان نکات مطروحه و دغدغه های آنان قرار گرفتم. از برادرم آقای دکتر اسماعیلی وزیر محترم فرهنگ و همه دست اندرکاران و ناشران مشارکت کننده در این دوره از نمایشگاه صمیمانه تشکر می کنم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر امور خارجه: آماده همکاری با فعالان حوزه کتاب هستیم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر امور خارجه: آماده همکاری با فعالان حوزه کتاب هستیم"، کلیک کنید.