وزیر خارجه صربستان: یاد و خاطره آیت الله رییسی و امیرعبداللهیان در اذهان باقی می ماند

در گفت وگوی تلفنی با باقری؛

وزیر خارجه صربستان: یاد و خاطره آیت الله رییسی و امیرعبداللهیان در اذهان باقی می ماند

وزیر امور خارجه صربستان در تماس تلفنی با سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: یاد و خاطره رییس جمهور فقید ایران، دکتر رییسی و وزیر امور خارجه فقید دکتر امیرعبداللهیان همواره در اذهان باقی خواهد ماند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ووکس، مارکو جوریچ وزیر امور خارجه صربستان در گفت وگوی تلفنی با علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه با اشاره به پیام رییس جمهور کشورش که رییس جمهور و وزیر امور خارجه فقید جمهوری اسلامی ایران را دوستان واقعی صربستان خوانده، بر همبستگی صربستان با دولت و مردم ایران تاکید کرد.

وی ضمن ابراز امیدواری نسبت به تداوم و گسترش روابط دو کشور، دوباره مراتب تسلیت عمیق به رهبر معظم، دولت و ملت ایران را ابراز کرد.

علی باقری سرپرست دستگاه دیپلماسی کشور نیز ضمن تشکر از ابراز همدردی مقامات صربستان اظهار داشت: با ایمان به خداوند و اتکاء به مردم شریف ایران این ایام دشوار را طی خواهیم کرد و ملت ایران به حرکت در مسیر رشد و بالندگی ادامه خواهد داد.

وی بر عزم جمهوری اسلامی ایران برای توسعه مناسبات با صربستان تاکید کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وزیر خارجه صربستان: یاد و خاطره آیت الله رییسی و امیرعبداللهیان در اذهان باقی می ماند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وزیر خارجه صربستان: یاد و خاطره آیت الله رییسی و امیرعبداللهیان در اذهان باقی می ماند"، کلیک کنید.