وضعیت بارندگی تهران در پنجشنبه و جمعه آخر هفته

وضعیت بارندگی تهران در پنجشنبه و جمعه آخر هفته

به گزارش خبرآـنلاین ؛برپایه بررسی نقشه های پیش یابی و واکاوی الگوهای همدیدی آسمان استان تهران طی امروز تا جمعه (19 تا 21 اردیبهشت) آسمان قسمتی ابری همراه با وزش باد، در بعضی ساعت ها به ویژه عصر و اوایل شب بارش پراکنده باران، گاهی وزش باد شدید به ویژه در نواحی جنوبی و رگبار باران و تندر و آذرخش در نواحی شمالی به ویژه در ارتفاعات پیش بینی می شود و رخداد تگرگ در پاره ای نقاط دور از انتظار نیست.

ووکس در خبری نوشت:روزهای شنبه و یکشنبه (22 تا 23 اردیبهشت) آسمان صاف تا قسمتی ابری، گاهی افزایش باد و در نواحی جنوبی افزایش محسوس دما پیش بینی می شود.

از عصر یکشنبه با نفوذ سامانه بارشی دیگر به تدریج افزایش ابر و از اواخر وقت بارش باران مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای 26 درجه سانتیگراد گرم ترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (20 اردیبهشت ماه) قسمتی ابری، در بعضی ساعت ها افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید، با احتمال رگبار باران با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 23 درجه سانتیگراد و طی جمعه (21 اردیبهشت ماه) صاف، در بعد از ظهر افزایش باد، در شب قسمتی ابری با حداقل دمای 17 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

طی 24 ساعت گذشته در ایستگاه های چیتگر 7.4 میلیمتر، فرودگاه امام خمینی (ره) 7 میلیمتر، آبعلی 4.5 میلیمتر، دماوند 4.1 میلیمتر، میگون 2.8 میلیمتر، ورامین 2.7 میلیمتر، شرق تهران 1.9 میلیمتر، شمیرانات 0.9 میلیمتر، ژیوفیزیک 0.8 میلیمتر، لواسان 0.8 میلیمتر، فیروزکوه 0.6 میلیمتر، فرودگاه مهرآباد (ره) 0.4 میلیمتر، سنجش آلودگی فیروزکوه 0.2 میلیمتر و شهریار 0.2 میلیمتر بارش ثبت شده است.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وضعیت بارندگی تهران در پنجشنبه و جمعه آخر هفته" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وضعیت بارندگی تهران در پنجشنبه و جمعه آخر هفته"، کلیک کنید.