ون برقی کوچک هوندا در راه است

ون برقی کوچک هوندا در راه است

هوندا ژاپن فروش ون برقی سایز میکرو را در ماه اکتبر آغاز می کند.

به گزارش ووکس، این خودروساز ژاپنی اعلام کرد که هوندا موتور فروش یک ون برقی با سایز میکرو را برای صنعت تحویل ژاپن در ماه اکتبر آغاز خواهد کرد.

این شرکت گفت که این ون تجاری کوچک الکتریکی دارای برد 245 کیلومتری خواهد بود. این خودرو به عنوان خودروی کی «kei» طبقه بندی می شود که خودروهای داخلی کم مصرف و با با قدرت موتور پایین هستند. عرضه مدل جدید در حالی انجام می شود که دومین خودروساز بزرگ ژاپن قصد دارد سال آینده فروش خودروی سواری برقی کی را آغاز کند.

هوندا یک نقطه عطف در بازار مهم خودروهای سایز کوچک کی در ژاپن است. مدل N-Box آن مدت هاست که در صدر بازار خودروهای سواری کی ژاپن قرار دارد.

خودروهای میکرو کی در میان مشاغل و خانوارها برای تحویل محصولات کشاورزی، بسته ها و سایر کالاها در مناطق شهری و حومه ژاپن به دلیل قیمت نسبتا ارزان آنها بسیار محبوب هستند.

این عرضه چند ماه پس از آن صورت گرفت که تویوتا موتور عرضه یک ون الکتریکی کوچک را که با سوزوکی موتور و دایهاتسو در حال توسعه است، با توجه به عدم تست ایمنی در دایهاتسو به تاخیر انداخت.

بر اساس گزارش رویترز، میتسوبیشی موتورز در دسامبر 2023 ون تجاری کوچک خود را با نام خودروی الکتریکی Minicab را ارایه کرد.

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ون برقی کوچک هوندا در راه است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ون برقی کوچک هوندا در راه است"، کلیک کنید.