پدر هندبال ایران: کار خود را برای هندبال کرده ام/ باید از جوان ترها تقدیر شود

پدر هندبال ایران: کار خود را برای هندبال کرده ام/ باید از جوان ترها تقدیر شود

پدر هندبال ایران گفت: من کار خود را در هندبال کرده ام و آن را در آموزش و پرورش، کشور و دانشگاه ها جا انداختم.

به گزارش ووکس، محمدعلی امیرتاش پدر هندبال ایران بعد از تقدیر شدن در حاشیه مراسم اختتامیه لیگ برتر هندبال مردان گفت: هر کسی که متولد می شود بزرگ و بزرگ تر می شود و به جایی می رسد، سپس بازنشسته می شود. البته معمولا دلیل زیادی نمی بینند که بعد از بازنشستگی مراسمی برای کسی برگزار کنند. واقعا محبت دارند که در مراسم از من تقدیر می کنند. اکنون دیگر وقت تقدیر از جوانان است و باید آنها را تشویق و دلگرم کنند. باید پیرمردها را بگذارند که به کار خود برسند. (باخنده)

پدر هندبال گفت: از اینکه برخی اوقات یادی از ما می شود شاید برای ما اهمیت نداشته باشد اما اثر و نشانه این است که اگر روزی جوان ترها به این روزها رسیدند از آنها یاد می شود و فراموش نمی شوند. اینها زمینه را فراهم می کند که مردم و جوانان بیشتر علاقه مند شوند تا حرکت کنند.

او افزود: همیشه به دوستان گفتم کسوت چیزی نیست که آدم آن را با خود به گور ببرد. کسوت اثری است که برای جوانان می ماند. از این جهت اهمیت دارد که جوانان بدانند فراموش نمی شوند.

پدر هندبال گفت: من کاری که باید برای هندبال انجام می دادم را داده ام. در آموزش پرورش، کشور و در دانشگاه ها هندبال را جا انداختم. در هر کدام 7 یا 8 سال زمان گذاشتم. امروز به خانواده بزرگ هندبال درود می فرستم و می گویم “باش که صبح دولتت بدمد که هنوز از نتایج سحر است”. 

امیر تاش گفت: ممنونم در راه رشد هندبال هستید و راه رشد را شماها فراهم کنید. رسانه ها واقعا راه کارها و تشویق را بلدند. 

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پدر هندبال ایران: کار خود را برای هندبال کرده ام/ باید از جوان ترها تقدیر شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پدر هندبال ایران: کار خود را برای هندبال کرده ام/ باید از جوان ترها تقدیر شود"، کلیک کنید.