پرسپولیس بالاتر از یورو 2024

پرسپولیس بالاتر از یورو 2024

به گزارش خبرگزاری ووکس؛ در بازی با استقلال خوزستان گیورگی گولسیانی به خاطر مصدومیت از ناحیه کشاله مجبور شد از روی سکوها بازی تیمش را تماشا کند و البته با توجه به هیجان مسابقه او هم تحت تاثیر اتفاقات زمین و کامبک رویایی تیمش مثل اسپند روی آتش بالا و پایین بپرد و البته بعد از سوت پایان بازی داخل زمین رفته و در جشن بزرگ تیمش سهیم باشد.

به نقل از ورزش سه شرایط این مدافع گرجستانی قبل از بازی شمس آذر هم کاملا مبهم به نظر می رسید چرا که فاصله این دو بازی تنها سه روز بود و احتمال اینکه او در این بازی هم غایب باشد بیشتر شد اما گولسیانی در تمرین روز قبل بازی با شمس آذر حاضر شد تا امیدواری ها نسبت به بازگشت او به ترکیب بیشتر شود.

گولسیانی در قزوین به ترکیب اصلی تیمش برگشت و نقش مهمی در پیروزی بزرگ تیمش داشت به خصوص وقتی بدانیم شمس آذر در نیمه نخست تیم برتر میدان بود و بارها و بارها با ارسال های خطرناک خط دفاع پرسپولیس را در آزمونی دشوار قرار داد.

گیورگی در مصاف با شمس آذر نمایش درخشانی ارایه داد و یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود. او در قلب دفاع و در کمال خونسردی مقابل ارسال های متوالی بازیکنان حریف ایستادگی کرد و بارها ضربه اول را زد و دروازه تیمش را نجات داد.

او با وجود مصدومیت بهترین عملکرد ممکن را برای تیمش ارایه داد و گفت، خوب شد که برای این بازی مهم و حیاتی برگشت، وگرنه شاید در غیاب او هیچ بازیکنی نمی توانست چنین عملکردی ارایه دهد.

با در نظر گرفتن اینکه گولسیانی برای بازی کردن در قزوین ریسک کرد و احتمال داشت با شدت یافتن مصدومیتش تورنمنت بسیار مهمی مثل یورو 2024 را از دست بدهد پرسپولیس باید قدر این مدافع توانمند و متعصب را بداند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس بالاتر از یورو 2024" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس بالاتر از یورو 2024"، کلیک کنید.