پیام تبریک دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش به پزشکیان

پیام تبریک دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش به پزشکیان

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ووکس، دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران اسلامی را تبریک گفت.

در متن پیام محمود امانی طهرانی آمده است: «جناب آقای دکتر پزشکیان رئیس جمهور محترم منتخب ملت ایران اسلامی با اهدای سلام و تحیت ملت شریف و سرافراز ایران اسلامی در لبیک به ندای مقام معظم رهبری و برای اعتلای ایرانی قدرتمند، کارآمد و تاثیرگذار در عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، جلوه‌ای دیگر از مردم سالاری دینی را در معرض دید جهانیان قراردادند که مایه افتخار و مباهات هر ایرانی است.

ضمن سپاس و قدردانی از مشارکت مردم عزیز ایران در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب شایسته حضرت عالی را برای تصدی این مسئولیت عظیم تبریک و تهنیت عرض کرده، موفقیت و سربلندی جناب عالی را در طی این طریق خطیر از درگاه خداوند متعال خواستارم.

امید است شورای‌عالی آموزش وپرورش، به عنوان قدیمی‌ترین نهاد آموزش و پرورش نوین کشور، که گرامی داشت یکصد و سومین سال تاسیس آن با آغاز دوره ریاست جناب‌عالی بر آن مقارن شده است، از موهبت حضور و هدایت حضرت عالی بهرۀ وافری داشته باشد و بر سرمایۀ گرانقدر اصالت، اتقان آن افزوده شود.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تبریک دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش به پزشکیان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تبریک دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش به پزشکیان"، کلیک کنید.