پیش بینی قیمت طلا و سکه 29 خرداد 1403/ بازار طلا کف سازی می کند؟

به گزارش ووکس ،قیمت طلا و سکه در شروع هفته پایانی خرداد متاثر از کاهش پلکانی قیمت دلار بازار آرام با شیب نزولی را پشت سر گذاشت.

Screenshot 2024-06-17 at 4.41.15 PM

پیش بینی قیمت طلا و سکه

تجارت نیوز در خبری نوشت:با وجود اینکه هفته جاری، تعطیلات عید قربان را نیز در خود جای داده و بازار طلا به رسم سال های گذشته باید با افزایش تقاضا مواجه می شد، اما طی دو روز گذشته، بازار همچنان راکد بود و قطعات سنگین سکه و طلا کاهش قیمت بیشتری داشتند.

فعالان بازار فلز زرد همچنان تمایلی به معامله ندارند و ترجیح می دهند نظاره گر روند قیمت دلار و نتیجه انتخابات باشند. در شرایط فعلی علاوه بر بازار ارز در بازار طلا و سکه، نوعی ثبات و رکود حاکم است و روند قیمت نیز اندکی کاهشی است. تحلیلگران بازارهای مالی برای بازار طلا در روزهای منتهی به هفته پایانی خرداد روند آرامی را پیش بینی می کنند و معتقدند روزهای پایانی ماه و کاهش نقدینگی، به رکود بازارهای مالی دامن می زند.

اونس جهانی کاهشی شد

اونس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش روی رقم 2325 دلاری ایستاده است. اونس جهانی نقره نیز با رقم 29 دلار و 28 سنتی معامله می شود و افت 28 سنتی دارد. قیمت هر گرم نقره 999 در بازار داخلی روز یکشنبه روی رقم 55 هزار و 602 تومانی معامله شد.

سکه امامی در کانال 39 میلیونی بسته شد

سکه امامی روز یکشنبه 27 خرداد روی رقم 39 میلیون و 959 هزار تومانی معامله شد و سکه بهار روی قیمت 36 میلیون و 795 هزار تومانی به کار خود پایان داد.

گفتنی است قیمت نیم سکه و ربع سکه به ترتیب روی رقم 22 میلیون و 600 هزار تومانی و 14 میلیون و 600 هزار تومانی بسته شدند و سکه گرمی بدون تغییر و با قیمت 6 میلیون و 900 هزار تومانی معامله شد.

قیمت طلا در دومین روز معاملاتی هفته افزایش داشت. هر مثقال طلای 18 عیار با رقم 14 میلیون و 579 هزار تومانی معامله شد و هر گرم طلای 18 عیار روی رقم سه میلیون و 365 هزار تومانی ایستاد. طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و 320 هزار تومانی معامله شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی قیمت طلا و سکه 29 خرداد 1403/ بازار طلا کف سازی می کند؟" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی قیمت طلا و سکه 29 خرداد 1403/ بازار طلا کف سازی می کند؟"، کلیک کنید.