چهره های شاخص هنر انقلاب اسلامی لرستان تجلیل شدند – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

چهره های شاخص هنر انقلاب اسلامی لرستان تجلیل شدند - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ووکس، امروز یکشنبه در آیین تجلیل از چهره های شاخص هنر انقلاب استان لرستان همزمان با گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی، «امید کردی» به عنوان چهره سال فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی لرستان در سال 1402 انتخاب و معرفی شد.

آیین تجلیل از هنرمندان و فعالان فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی با حضور استاندار لرستانی و جمعی از مسیولان استانی و فعالان فرهنگ، هنر و رسانه در تالار ماه حوزه هنری لرستان برگزار شد.

بر اساس اعلام هیات بررسی عملکرد هنرمندان افراد زیر به عنوان هنرمندان برگزیده هنر انقلاب لرستان معرفی شدند.

«امید کردی» در بخش هنرهای تجسمی، «آرش رضایی» در بخش هنرهای نمایشی، «طاهری مرادی» در بخش موسیقی و سرود، «مهران یاراحمدی» در بخش هنرهای تصویری، «عصمت دهقانی» در بخش ادبیات پایداری، «وحید اشجع» در بخش آفرینش های ادبی و «اسماعیل اله دادی» در بخش ادبیات کودک و نوجوان تجلیل شدند و در نهایت پس از بررسی عملکرد هنرمندان مذکور در سال 1402 کمیته انتخاب چهره برتر هنر انقلاب استان لرستان متشکل از ادارات و نهادهای مرتبط با فرهنگ و هنر استان «امید کردی» به عنوان چهره سال هنر انقلاب اسلامی استان لرستان انتخاب شد.

در این برنامه از دو هنرمند «مهدی سلیمی» و «یاسین مظفری کیا» هر دو در رشته هنرهای تصویری تقدیر شد.

همچنین در این آیین اثر استاد «طهمورث آشناگر» با عنوان «غزه» رونمایی و از این هنرمند به تجلیل شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چهره های شاخص هنر انقلاب اسلامی لرستان تجلیل شدند – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چهره های شاخص هنر انقلاب اسلامی لرستان تجلیل شدند – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.