کانون زنان در ابهر احیا شد

کانون زنان در ابهر احیا شد

ووکس/زنجان فرماندار ابهر با تاکید بر اینکه یکی از اهداف و اولویت ها در ابهر، بهره گیری از ظرفیت زنان و بها دادن به توانمندی آنهاست، گفت: کانون زنان که در این شهرستان تعطیل شده بود دوباره احیا شده است.

احمد ذوالقدر امروز (چهارشنبه، 18 بهمن ماه) در جلسه هم اندیشی با زنان و فعالان اجتماعی ابهر، اظهار کرد: باید یاد بگیریم که برای گره گشایی از مشکلات مردم، تلاش شبانه روزی داشته باشیم. در مقابل اگر کار اشتباهی نیز داشتیم، باید جرات عذرخواهی داشته باشیم.

او گریزی به جایگاه زنان در جامعه و خانواده زد و گفت: یکی از مشکلات حوزه زنان این است که برخی هنوز هم زنان و توانمندی آنها را در حوزه های مختلف باور ندارند، در حالی که زنان توانمند بسیاری در جامعه داریم.

فرماندار ابهر با تاکید بر اینکه یکی از اهداف و اولویت ها در ابهر، بهره گیری از ظرفیت زنان و بها دادن به توانمندی آنهاست.

وی با بیان اینکه با پروژه هایی که رییس جمهوری افتتاح کرد 5757 میلیارد تومان برای کلنگ زنی و افتتاح در دهه فجر امسال در ابهر داشتیم، افزود: این دستاوردها به برکت انقلاب اسلامی حاصل شده است.

او ادامه داد: هر جا دیدیم پروژه به مشکل برخورده، برای حل چالش های پیش رو موارد حتی به صورت مورد به مورد پیگیری شده است.

وی با تاکید بر اینکه باید برای پی بردن به قدرت انقلاب اسلامی، کشور را با دوران قبل از انقلاب مقایسه کنیم و ببینیم در کجا قرار داشته و به کجا رسیده ایم، گفت: کشور ما در بسیاری از حوزه ها دستاوردهای بی نظیری داشته است، اما متاسفانه در حوزه رسانه ضعف داشتیم و نتوانستیم این دستاوردها را به مردم بیان کنیم.

ذوالقدر با بیان اینکه دشمنان با استفاده از ابزارهای گوناگون به ویژه رسانه، در تلاش برای کمرنگ کردن حضور مردم در انتخابات هستند، اضافه کرد: حضور مردم در صحنه تمام این توطیه ها را خنثی می کند.

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کانون زنان در ابهر احیا شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کانون زنان در ابهر احیا شد"، کلیک کنید.