کتاب های پرفروش سال 1403 – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری ووکس، اگر جز افرادی باشید که کتاب خواندن، بخشی از سبک زندگی تان است، به احتمال برایتان جالب باشد که اطلاعاتی در مورد کتاب های پرفروش سال 1403 به دست بیاورید.

به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم تا این کتاب ها را به شما معرفی کنیم، همچنین به روایت بخشی از محتوای آن ها بپردازیم. پس اگر در شروع سال جدید، هنوز تصمیم به انتخاب و خرید هیچ کتابی نگرفته اید، تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید.

در نوروز 1403 فروش چه کتاب هایی بیشتر بود؟

در تعطیلاتی که گذشت، 8 کتاب جذاب که داستان های متفاوت و تاثیرگذاری را روایت می کنند، بیشترین فروش را به خود اختصاص دادند. این کتاب ها در همه زمینه ها ازجمله عشق و فلسفه نوشته شده اند و محتوای آن ها، تا عمق جان خواننده نفوذ می کند.

به همین سبب، اگر قصد خرید کتاب دارید و می خواهید در سال 1403، دیدگاه متفاوت تری نسبت به زندگی پیدا کنید، نگاهی به ماجرای کتاب های فهرست پایین بیندازید:

هزار خورشید تابان

مردی به نام اوه

کیمیاگر

ملت عشق

چشم هایش

جز از کل

دنیای سوفی

عقاید یک دلقک

هزار خورشید تابان

اگر تجربه خواندن کتاب های خالد حسینی را داشته باشید، به قطع می دانید که با یک ماجرای رمانتیک و فانتزی روبه رو نیستید! رمان هزار خورشید تابان، داستان 2 زن را با نام های مریم و لیلا روایت می کند و سختی هایی را که به زن ها، به سبب زن بودن شان تحمیل می شود، به شما نشان می دهد. ا

ین کتاب تجربه های تلخی از جنگ، خشونت و فقر را از زندگی زنان افغانستان به نمایش می گذارد و خواندن آن، وسعت دیدتان را به دنیایی که در آن زندگی می کنیم، گسترش می دهد.

مردی به نام اوه

اوه پیرمردی سرسخت و سنتی است که به تنهایی در چهارچوب های خودش زندگی می کند. به عقیده او، فقط احمق ها هستند که می توانند به کامپیوتر و فناوری اعتماد کنند. در طول خواندن این رمان، شما ماجرای عاشقانه اوه را با همسرش در دوران جوانی شان خواهید خواند. این رمان تاکنون به 30 زبان مختلف دنیا ترجمه شده و حتی منتقدهای سرسخت کتاب ها نیز، خواندن آن را به همه افراد توصیه می کنند.

کیمیاگر

اگر جز کسانی هستید که به افسانه شخصی باور دارید، همچنین فکر می کنید که فهم نشانه های جهان، شما را به هدف و تقدیرتان نزدیک می کند، کیمیاگر مناسب شماست. این رمان، داستان پسر چوپانی را روایت می کند که در جستجوی افسانه شخصی اش، شغل خود را ترک کرده و راهی مصر می شود. او تلاش های زیادی برای پیدا کردن گنجی که سال ها قبل خوابش را دیده بود، انجام می دهد. اما آیا در انتهای داستان، موفق به یافتن گنج می شود؟

ملت عشق

کتاب های پرفروش سال 1403

آیا دوست دارید در مورد شمس تبریزی و مولانا، همچنین نحوه آشنایی آن ها بخوانید؟ آیا علاقه ای به درک بهتر عشق دارید؟ اگر پاسخ تان مثبت است، خواندن کتاب ملت عشق، باعث می شود که به یک دنیای دیگر متصل شوید.

همچنین، با فهم 40 قاعده زندگی، دیدگاه گسترده تری به جهان هستی پیدا کنید. این کتاب در مورد زنی 40 ساله است که هیچ باوری به عشق ندارد. اما آیا واقعاً عشق یک دروغ است یا این زن می تواند طعم واقعی این حس را در زندگی بچشد؟

چشم هایش

بزرگ علوی نویسنده کتاب چشم هایش است. او در این رمان، داستان یک زوج عاشق را تعریف می کند که درگیر مشکلات سیاسی هستند. چشم هایش، روایت عشقی نافرجام است که در قالب یک تابلوی نقاشی، شروع به صحبت می کند. این داستان کوتاه، یکی از پرخواننده ترین رمانی هایی بود که در نوروز 1403 فروش زیادی را به خود اختصاص داد.

جز از کل

جز از کل یک رمان جذاب و بی نظیر است که حین خواندن آن، به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهید کرد. این کتاب، داستان 2 برادر که یکی از آن ها تبدیل به خلافکار زیرزمینی می شود و دیگری که یک فیلسوف عجیب است را روایت می کند.

البته کل ماجرا از زبان پسر یکی از این برادرها تعریف می شود که در نوع خود، بسیار دوست داشتنی، بامزه و چالش برانگیز است. بنابراین، اگر دوست دارید که یک رمان متفاوت با شخصیت پردازی های خارق العاده را بخوانید، حتماً برای خرید جز از کل اقدام کنید.

دنیای سوفی

آیا به خواندن فلسفه علاقه دارید؟ آیا دوست دارید که کل مفهوم فلسفه را در قالب یک رمان و به صورت یک جا یاد بگیرید و حین مطالعه، برترین فیلسوف های جهان و کل تاریخ بشریت را بشناسید؟ اگر جواب تان بله است، توصیه می کنیم که برای خواندن کتاب دنیای سوفی دست به کار شوید.

این کتاب، قلم یک مدرس مشهور فیلسوف است که با نوشتن این رمان، تصمیم گرفت تا فلسفه را به شیرین ترین شیوه ممکن به شاگردهایش آموزش دهد.

عقاید یک دلقک

کتاب های پرفروش سال 1403

اگر از دسته افرادی هستید که خواندن رمان های نوشته شده از زمان هیتلر علاقه دارید، عقاید یک دلقک مناسب شماست. این کتاب، داستان یک دلقک غم انگیز را روایت می کند که گویا اسیر انسان های ریاکار و دنیایی پوچ شده است.

این رمان بسیار روان نوشته شده و با وجود اینکه سال های طولانی از انتشارش می گذرد، همچنان کشش و جذابیت های خاص خود را دارد. این رمان در تعطیلات نوروز 1403 توسط افراد زیادی خریداری و خوانده شده است.

برای خرید کتاب های پرفروش، نمایشگاه آنلاین کتاب را از دست ندهید!

اگر از کاربران دایمی دیجی کالا باشید، حتماً می دانید که این برند مشهور ایرانی، هرساله برای برگزاری نمایشگاه آنلاین کتاب، بستری را فراهم می کند که به کمک آن، قادر به خرید کتاب های مورد نظرتان خواهید بود. این فضا باعث می شود که حتی اگر فرصت شرکت در نمایشگاه کتاب تهران را ندارید، بتوانید برای خرید پرفروش ترین کتاب های 1402، 1403 و هر کتاب دیگری، دست به کار شوید.

دقت داشته باشید که در این نمایشگاه، هر کتابی را که مد نظر دارید، می توانید با تخفیف های ویژه ای خریداری کنید. پس دست بجنبانید و جز اولین کسانی باشید که برای خرید کتاب های دنیای سوفی، کیمیاگر، جز از کل، عقاید یک دلقک، چشم هایش، مردی به نام اوه، ملت عشق و هزار خورشید تابان با بهترین قیمت ممکن، اقدام می کنند.

جمع بندی

اگر به تازگی تصمیم به ورود به دنیای کتاب خوانی گرفته اید، بهترین کار این است که از مطالعه رمان ها و کتاب های پرفروش و پرطرفدار شروع کنید. برخی از کتاب هایی که نام آن ها در فهرست برترین کتاب های 1403 گنجانده می شود و در نمایشگاه آنلاین کتاب دیجی کالا به فروش می رسد، عبارت است از: دنیای سوفی، کیمیاگر، جز از کل، عقاید یک دلقک، چشم هایش، مردی به نام اوه، ملت عشق و هزار خورشید تابان.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری ووکس در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کتاب های پرفروش سال 1403 – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کتاب های پرفروش سال 1403 – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.