کرسی های آزاداندیشی در 16 دبیرستان دخترانه بیرجند برگزار شد – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

کرسی های آزاداندیشی در 16 دبیرستان دخترانه بیرجند برگزار شد - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

حجت الاسلام محمد قناعت در گفت وگو با خبرنگار ووکس اظهار کرد: پاسخ به شبهات و سوالات نوجوانان و جوانان یکی از مهم ترین اهدافی است که در حوزه فرهنگی به دنبال آن هستیم.

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی افزود: در این راستا، در گام اول جلسات تبیینی به صورت پرسش و پاسخ در مدارس برگزار کردیم.

وی بیان کرد: این طرح به مدت یک هفته با همکاری اداره آموزش وپرورش شهرستان بیرجند در 16 دبیرستان دخترانه، مقطع اول و دوم این شهرستان، در قالب جلسات تبیینی پرسش و پاسخ برگزار شد و به سوالات دانش آموزان در موضوعات اعتقادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی توسط حجت الاسلام صابری تولایی پاسخ داده شد.

قناعت ادامه داد: بیشتر سوالات دانش آموزان در حوزه اعتقادی و سیاسی و در بخش اجتماعی نیز پیرامون روابط دختران و پسران و همچنین اغتشاشات سال گذشته بود که به آن پاسخ داده شد.

وی با بیان اینکه در طول این مدت بیش از دو هزار سوال مطرح شده توسط دانش آموزان دبیرستانی شهر بیرجند جمع آوری شده تا در مطالعات پژوهشی مورداستفاده قرار گیرد افزود: واحد فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی در نظر دارد، پس از بررسی های لازم توسط کارشناسان، پاسخ مبسوط و دقیقی به موضوعات مطرح شده دانش آموزان، ارایه شود.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: با عنایت به اینکه برگزاری کرسی های آزاداندیشی بازخوردهای بسیار خوبی از طرف مدیران، معاونین پرورشی و دانش آموزان داشته است و درخواست هایی از سوی مدارس استان مبنی بر برگزاری جلسات پرسش و پاسخ تبیینی با حضور یک استاد متبحر و کارشناس نیز شده است، اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک شاهد برگزاری هر چه بیشتر این نوع کرسی های آزاداندیشی در مدارس و حتی در دانشگاه های استان باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کرسی های آزاداندیشی در 16 دبیرستان دخترانه بیرجند برگزار شد – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کرسی های آزاداندیشی در 16 دبیرستان دخترانه بیرجند برگزار شد – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.