کشف 70 تن گوشت فاسد در این شهر

کشف 70 تن گوشت فاسد در این شهر

به گزارش ووکس ،سردار حسین رحیمی، رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: به دنبال دریافت اخبار و اطلاعاتی پیرامون دپوی گوشت های فاسد در سردخانه ای در جنوب تهران رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت و در جریان تحقیقات صورت گرفته مشخص شد 70 تن گوشت گرم گوسفندی وارداتی از کشور مغولستان پس از تایید اداره کل دامپزشکی استان البرز بارگیری و در سردخانه دپو شده است تا در بازار توزیع شود.

ایسکانیوز در خبری نوشت:وی با اشاره به اینکه 20 تن از این گوشت ها به میدان پیروزی برای عرضه انتقال داده شده بود، گفت: در این شرایط ماموران متوجه شدند که مسیولان امر به دلیل بوی بد گوشت ها اجازه تخلیه آن را نداده اند. به دنبال این موضوع گوشت ها به سردخانه ای در شادآباد انتقال داده شده بود که در آنجا هم به علت تعلل در تخلیه و عدم هماهنگی های دیگر، گوشت های داخل یخچال های کامیون فاسد شده بود.

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اینکه به منظور جلوگیری از عرضه گوشت های فاسد شده به هر شکل به مردم، با حضور کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی فراجا گوشت های فاسد شده توقیف شد، گفت: در مجموع ماموران از توزیع 70 تن گوشت فاسد در بازار جلوگیری کردند.

رحیمی با بیان اینکه این گونه اقدامات سلامت مردم و امنیت اقتصادی و روانی جامعه مخدوش می کند، گفت: این گوشت ها با ارز تخصصی وارد کشور شده و در بررسی های اولیه مشخص شد که در پی این سهل انگاری بالغ بر 21 میلیارد تومان خسارت به بیت المال وارد شده است. در این خصوص پرونده ای هم تشکیل شده و برای رسیدگی به دادسرا ارجاع شد. همچنین پیگیری پرونده مقصرین این پرونده در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی فراجا قرار دارد.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 70 تن گوشت فاسد در این شهر" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 70 تن گوشت فاسد در این شهر"، کلیک کنید.