کلاهبرداری میلیاردی در پوشش آزادی زندانی

کلاهبرداری میلیاردی در پوشش آزادی زندانی

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از دستگیری فردی که در پوشش آزادی زندانی اقدام به کلاهبرداری میلیاردی کرده بود، خبر داد.

به گزارش ووکس، سرهنگ فضل الله سواری پور با اشاره به جزییات این خبر گفت: چندی پیش فردی با مرجوعه قضایی به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران مراجعه و اعلام کرد که به مردی که خود را مامور دولت معرفی کرده بود، برای آزادی برادر زندانی اش یک میلیارد تومان پرداخت کرده اما دیگر از او خبری ندارد. 

وی با بیان اینکه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی رسیدگی به این پرونده را در دستورکار خود قرار دادند، گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ مشخص شد فرد کلاهبردار با معرفی خود به عنوان مامور عالی رتبه دولتی و فردی با نفوذ در دستگاه های قضایی و انتظامی اقدام به شناسایی شاکی که برادرش زندانی بود، کرده و با طرح این ادعا که امکان تغییر در روند پرونده و آزادی او را دارد، 10 میلیارد ریال از شاکی دریافت کرده و در نهایت پاسخی به تماس های شاکی نداده است. 

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ با اقدامات فنی و تخصصی فرد کلاهبردار را مورد شناسایی قرار دادند، گفت: با تداوم تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی و اقدامات تخصصی، مخفیگاه فرد کلاهبرداز در شهر پرند رباط کریم مورد شناسایی قرار گرفت و در نهایت پس از هماهنگی با مقام قضایی و اخذ مجوزهای لازم این فرد در عملیاتی پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

سواری پور با اشاره به انجام بازرسی از محل دستگیری متهم نیز گفت: ماموران در بازرسی از مخفیگاه این فرد یک رشته دستبند و تعدادی ووکس انواع شرکت ها را کشف و ضبط کردند. همچنین متهم نیز تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود اعتراف کرد و پس از آن نیز به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.

پایان خبر ووکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کلاهبرداری میلیاردی در پوشش آزادی زندانی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کلاهبرداری میلیاردی در پوشش آزادی زندانی"، کلیک کنید.