گلزنی سردار آزمون برای رم/ «دیبالا» کار مهاجم ایرانی را خراب کرد – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

گلزنی سردار آزمون برای رم/ «دیبالا» کار مهاجم ایرانی را خراب کرد - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ووکس، در هفته سی و دوم سری آ ایتالیا شامگاه دوشنبه از ساعت 20 تیم های فوتبال «رم» و «بولونیا» به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با برتری 3 بر یک بولونیا به پایان رسید.

در این دیدار تیم فوتبال بولونیا ابتدا در دقیقه 14 به وسیله «اوساما العزوزی» به گل اول رسید و سپس در دقیقه 44 «جاشوآ زیرکزی» موفق شد دومین گل را وارد دروازه رم کند.

سردار آزمون لژیونر ایرانی رم که در این دیدار کار را از روی نیمکت آغاز کرد در دقیقه 52 به جای تامی آبراهام وارد زمین شد و 4 دقیقه پس از ورودش به زمین موفق شد گل نخست رم را به ثمر برساند. در این صحنه آزمون ابتدا از روی سانتر هم تیمی خود یک ضربه سر به سمت دروازه بولونیا شلیک کرد که با دفع دروازه بان مواجه شد و در برگشت یک بار دیگر تلاش کرد دروازه را باز کند که باز هم دروازه بان مانع از این اقدام شد و باز هم توپ برگشت داده شد و این مهاجم برای بار سوم شانس خود را امتحان کرد و در نهایت موفق شد دروازه حریف را باز کند.

اما در دقیقه 65 «الکسی سلماکرز» یک بار دیگر بولونیا را به گل رساند تا بازی 3 بر یک شود. در این صحنه اشتباه دیبالا موجب شد توپ به بازیکنان حریف برسد تا از روی یک ضد حمله سریع دروازه رم برای باز سوم باز شود.

در جدول رده بندی فوتبال ایتالیا رم با 55 امتیاز در رده پنجم قرار دارد و بولونیا با 62 امتیاز چهارم است. رم که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش می کند و بولونیا رقیب اصلی این تیم برای کسب سهمیه است. شاگردان «ده روسی» امیدوار بودند با کسب 3 امتیاز خانگی در این دیدار بتوانند فاصله خود را با این تیم به حداقل برسانند اما این شکست موجب شد اختلافشان با بولونیا به 7 امتیاز برسد و کارشان برای صعود به لیگ قهرمانان اروپا با مشکل رو به رو شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گلزنی سردار آزمون برای رم/ «دیبالا» کار مهاجم ایرانی را خراب کرد – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گلزنی سردار آزمون برای رم/ «دیبالا» کار مهاجم ایرانی را خراب کرد – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.