40 درصد تجارت چهارمحال و بختیاری در شهرستان بروجن است – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

40 درصد تجارت چهارمحال و بختیاری در شهرستان بروجن است - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ووکس، فتاح کرمی بعد از ظهر شنبه در آیین افتتاحیه سردخانه دو مداره 5 هزارتنی بروجن اظهار کرد: 50 درصد از صنعت چهارمحال و بختیاری در شهرستان بروجن است و 40 درصد از درآمدهای عمومی مالیاتی استان در این شهرستان محقق می شود.

وی بیان داشت: 40 درصد تجارت استان در بروجن انجام می شود و این به دلیل ظرفیت های صنعتی این شهرستان است.

فرماندار شهرستان بروجن یادآور شد: در حوزه های مختلف شاهد پیشرفت های بسیار زیادی در بروجن بودیم.

کرمی گفت: در حوزه آب آشامیدنی در شهر فرادنبه و سفید دشت کیفیت آب مطلوب نبود، با بهره برداری از پروژه آب حضرت قمر بنی هاشم (ع)، صددرصد شهر فرادنبه و سفید دشت تحت پوشش آب آشامیدنی سالم قرار دارد.

وی به پروژه تصفیه خانه های فاضلاب شهر فرادنبه و بلداجی اشاره و تصریح کرد: در همین دولت تصفیه خانه فردانبه و بلداجی به بهره برداری رسید.

کرمی اذعان داشت: شهرستان بروجن تنها شهرستانی می باشد که صددرصد تحت پوشش خدمات بهداشتی بخش فاضلاب و تصفیه خانه قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه شهرستان بروجن پیشانی خشکسالی استان چهارمحال و بختیاری است، خاطر نشان کرد: کمترین بارش در شهرستان بروجن اتفاق می افتد اما در حوزه های مختلف کشاورزی با همت مسیولین سطح زیرکشت گلخانه ها را به 140 هکتار می رسانیم، تمام مجتمع های گلخانه ای ما در تمام شهرها کلنگ زنی شده است.

فرماندار شهرستان بروجن اذعان داشت: بروجن پایتخت سردخانه های استان می باشد، امروز 120 هزار تن ظرفیت سردخانه دارد، در حالی که قبل از دولت سیزدهم زیر 80 هزار تن بود و این به علت حضور سرمایه داران در این شهرستان است.

وی در حوزه صنعتی شهرستان بروجن با اشاره به وجود صنایع بزرگی همانند صنعت فولاد، بیان داشت: در دولت سیزدهم فاز دوم توسعه ورق گالوانیزه کلنگ زنی شد که 50 هزار تن در سال انجام می شود.

کرمی با اشاره به اینکه شمش منیزیوم در این دولت افتتاح شد گفت: اینها گوشه ای از اقدامات در دولت سیزدهم به برکت روحیه جهادی رییس جمهور شهید و دولتمردان بوده است.

وی یادآور شد: شهرستان ما در حوزه های مختلف پیشران می باشد، انتظار می رود با اتمام رسیدن پروژه های دولت سیزدهم گام های موثری در کارهای اقتصادی برداریم؛ در حوزه مسکن نیز هر 6 شهر پروژه نهضت ملی مسکن فعال است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "40 درصد تجارت چهارمحال و بختیاری در شهرستان بروجن است – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "40 درصد تجارت چهارمحال و بختیاری در شهرستان بروجن است – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.