استان کردستان در فعالیت های بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی، موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد

استان کردستان در فعالیت های بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی، موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد

به گزارش خبرگزاری ووکس از سنندج، منصور مهرزاد مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان اظهار کرد: براساس ارایه گزارش عملکرد 9 ماهه ادارات کل استانی به وزارت میراث فرهنگی و بررسی هفت شاخص اصلی و 34 زیر شاخص فرعی، استان کردستان توانست رتبه برتر حوزه بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی را کسب نماید.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان افزود: براساس نتایج به دست آمده، استان اردبیل با کسب 88.25 امتیاز رتبه اول، استان کردستان با کسب 88 امتیاز رتبه دوم و استان زنجان با 76 امتیاز موفق به کسب رتبه سوم این ارزیابی شد.

او عنوان کرد: کسب رتبه برتر معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کردستان در ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز 1402، کسب رتبه برتر کشوری دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر نوروز 1402،کسب رتبه برتر استان کردستان در برگزاری رویدادهای گردشگری و کسب رتبه برتر روابط عمومی این مجموعه در ارزیابی عملکرد نوروز 1402 از دیگر افتخارات کسب شده این اداره کل در سال جاری بوده است.

گفتنی است این ارزیابی با هدف دستیابی به هم سویی لازم ادارات کل استانی در اقدامات بازاریابی خارجی و به منظور درک مناسبی از وضع موجود استان و اتخاذ شیوه مناسب جهت نیل به نقطه مطلوب در این عرصه انجام شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استان کردستان در فعالیت های بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی، موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استان کردستان در فعالیت های بازاریابی و توسعه گردشگری خارجی، موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد"، کلیک کنید.