طرح نهضت ملی مسکن از اقدامات خوب دولت سیزدهم است – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

طرح نهضت ملی مسکن از اقدامات خوب دولت سیزدهم است - خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ووکس، محسن داوری ظهر پنجشنبه در آیین قرعه کشی و واگذاری زمین های طرح نهضت ملی مسکن در شهر بینالود اظهار کرد: اگر بتوانیم با اجرای این طرح موضوع مشکل مسکن را حل کنیم برخی از مشکلات معیشتی مردم حل خواهد شد.

فرماندار مشهد با ابراز تاسف از اینکه در زمینه اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر بینالود کمی غفلت شده است گفت: مردم از مسوولان کلیپ نمی خواهند بلکه کار می خواهند.

وی با گلایه از مسوولان در زمینه تاخیر در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهر بینالود خطاب به مردم گفت: شما به عنوان نماینده من پیگیر اجرای این طرح و واگذاری زمین ها باشید و این مساله را مطالبه کنید.

داوری با بیان اینکه شرکت عمران بینالود حق ندارد در ابتدای کار پولی از متقاضیان بگیرد افزود: متقاضیان بلافاصله پس از دریافت زمین کار ساخت واحدهای مسکونی و اجرای فونداسیون را انجام دهند و هزینه آماده سازی زمین ها را می توانند بعد از دریافت اولین مرحله از وام خود پرداخت کنند.

فرماندار مشهد تصریح کرد: با هدف افزایش سرعت ساخت و ساز این واحدهای مسکونی، مبلغ 550 میلیون تومان تسهیلات با بهره 18 درصد و بازپرداخت 20 ساله به آنها پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه این زمین ها به صورت 99 ساله واگذار می شود و مالکان امکان خرید و فروش این زمین ها را نخواهند داشت، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه 25 هزار نفر برای دریافت زمین ثبت نام کردند اگر فردی اقدام به واگذاری زمین دریافت شده کند در هر مرحله ای از ساخت و ساز زمین از او گرفته و پس از قرعه کشی تحویل سایر متقاضیان ثبت نامی خواهد شد.

داوری به شرکت عمران بینالود تا پایان اردیبهشت ماه برای آماده سازی و واگذاری زمین به متقاضیان مهلت داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طرح نهضت ملی مسکن از اقدامات خوب دولت سیزدهم است – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طرح نهضت ملی مسکن از اقدامات خوب دولت سیزدهم است – خبرگزاری ووکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.